Wartości

Rzetelność

Jesteśmy niezależną, w 100% polską firmą działającą w oparciu o zasadę jak największej transparentności w podejmowanych przez nas działaniach. W połączeniu z profesjonalnym i pozbawionym niepotrzebnych schematów podejściem do każdego z naszych partnerów, daje to gwarancję rzetelnej i perspektywicznej współpracy.

Elastyczność

Międzypokoleniowa struktura naszego zespołu, oparta na pasji i doświadczeniu, gwarantuje umiejętne połączenie nowoczesnych, innowacyjnych i tradycyjnych narzędzi komunikacji.

Efektywność

ZTW jako swój priorytet w kontaktach z różnorodnymi podmiotami stawia na efektywność i optymalizację wykorzystywanych form promocji i komunikacji.

Pamięć

Z bogatą tradycją kulturową i materialną sektorów gospodarki, z którymi mamy przyjemność pracować, stykamy się na każdym kroku. Jesteśmy przekonani, że należy wspólnie kultywować tradycję po to, by lepiej wspólnie budować przyszłość. Dlatego też większość z naszych projektów zawiera integralne działania o charakterze CSR, przede wszystkim w obszarze edukacji, historii, prezentowania dziedzictwa polskiej myśli technicznej oraz pozabiznesowego otoczenia danego sektora gospodarki.

Patriotyzm gospodarczy

Podczas naszej pracy mamy do czynienia z wieloma wybitnymi fachowcami i ich często przełomowymi odkryciami w różnych dziedzinach gospodarki - zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej. Dokładamy starań, by inni też mogli przekonać się o ogromnym potencjale innowacyjności, przedsiębiorczości i pasji, którego w Polsce nie brakuje.

Aktualności