Wydarzenia

INSEC Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa...


Zarząd Targów Warszawskich S.A. ma przyjemność poinformować Państwa, że już w dniach 15-16 listopada 2018 w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa Granic i Bezpieczeństwa Wewnętrznego INSEC 2018.
INSEC to wydarzenie odbywające się w dwudniowej formule wystawowo-konferencyjnej, pozwalającej z jednej strony zaprezentować w ramach paneli dyskusyjnych cele, priorytety oraz osiągnięcia procesu modernizacji służb mundurowych na tle doświadczeń z Polski i zagranicy, ale także stworzyć możliwość pokazania zaawansowanych technologii przeznaczonych do wykorzystania w systemie bezpieczeństwa granic i bezpieczeństwa wewnętrznego w warunkach pełnej transparentności.
Podczas wystawy będzie można zaprezentować i zapoznać się z szeroka gamą sprzętu w zakresie techniki i zaopatrzenia dedykowanego dla Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej oraz innych formacji, realizujących podobne lub komplementarne zadania w Polsce i za granicą. Elastycznie skonfigurowana powierzchnia wystawy stwarza dogodne możliwości także w zakresie prezentacji eksponatów o dużych gabarytach, w tym pojazdów, na ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej.

Szczegółowe informacje: www.insec.ztw.pl

< powrót

Aktualności